Naudas aizdevums internetā (2013-04-24)

draugiem
twitter
facebook

Информация доступна на €ышском языке. Naudas aizdevums internetā ir ērtākais veids kā saņemt nepieciešamos līdzekļus pat neizejot no mājas. Mūsdienās lielākā daļas kredītkompāniju izsniedz online kredītus, jo tādējādi klients vairs nav tik ļoti atkarīgs no banku darba laikiem un naudas aizdevumu var saņemt gandrīz jebkurā diennakts stundā.

Visizplatītākais interneta aizdevumu veids ir ātrais kredīts, ko iespējams noformēt vien pāris minūšu laikā un arī atbilde par pieprasījuma apstiprinājumu tiek dota zibenīgā ātrumā. Kā galvenās interneta kredītu kompānijas var minēt ViaSMS, Soho Credit un SMSCredit. Visi šie aizdevēji piedāvā saņemt naudas summas, kas nepārsniedz pāris simtus latu, tāpēc kredīti tiek izsniegti arī bez ķīlas un bez darba vietas. Tomēr jārēķinās, ka ātrie kredīti visbiežāk ir īstermiņa aizdevumi, kas nozīmē to, ka kopējā summa būs jāatdod jau dažu mēnešu laikā. Ātro kredītu sniedzēji gan parasti izceļas ar draudzīgu attieksmi pret saviem klientiem, un neparedzētu problēmu gadījumā īso apmaksas termiņu var pagarināt, bet par to tiek iekasēta neliela komisijas maksa.

ātri saņemt naudu

Liela ātro kredītu priekšrocība ir tā, ka dažas kredītkompānijas (piemēram, SMSCredit) izsniedz pirmo kredītu bez maksas. Piedāvājot bezprocentu kredītu, aizdevēji gan piesaista sev jaunus klientus, gan arī vairo savstarpējo uzticību, jo klientam ir jāapmaksā tieši tādi pati summa kāda tika saņemta. Lai rūpīgāk iepazītos ar plašo kredītu izvēli un kreditoru piedāvātajām akcijām, ieteicams izmantot kādu no online kredītu kalkulatoriem, kas pieejami aizdevēju mājas lapās vai kredītu jaunumu portālā ParKreditiem.lv.

Varētu šķist, ka kredīti internetā paredzēti tikai maziem pirkumiem, kas neprasa lielus naudas līdzekļus, tomēr pēdējā laikā arvien vairāk kreditoru paaugstina maksimālo aizdevumu apjomu. Piemēram, Credit24 piedāvā saņemt naudas aizdevumu līdz € 1500 ar apmaksas termiņu, kas sasniedz pat divus gadus. Šāda veida kredīts ir noderīgs gadījumos, ja kopējo summu nav iespējams apmaksāt tik ātrā laika periodā, jo var sastādīt individuālu apmaksas grafiku, kas piemērots katra klienta vēlmēm un iespējām. Tomēr, lai saņemtu šādu patēriņa kredītu, parasti nepieciešams uzrādīt stabilu ikmēneša ienākumu deklarāciju, kas kalpo kā garants veiksmīgai aizdevuma apmaksai.

Galvenais iemesls kāpēc izvēlēties naudas aizdevumu internetā ir ātrais un vienkāršais veids, kā to var saņemt. Pārlūkojot online kredītu dažādās iespējas, viegli var atrast sev atbilstošāko un izdevīgāko piedāvājumu, jo, reģistrējoties aizdevēja mājas lapā, nākas iepazīties ar izvirzītajiem noteikumiem, kurus ieteicams rūpīgi izlasīt, lai nerastos kādi nejauši pārpratumi.

ātri saņemt naudu

Viasms

min

100 €

max

3000 €

от

2.07 мес.

до

3 лет

ГПС мах 53.90%* Для новых клиентов первый кредит 0% до 3000 € от 20 до 70 лет. » Подробнее

Bino.lv

min

50 €

max

1000 €

от

2.07 мес.

до

1 года

ГПС мах 29.97%* Революция 0% до 1000 € от 20 до 75 лет. » Подробнее

FerratumBank

min

500 €

max

2500 €

от

3 мес.

до

5 лет

ГПС мах 58.53%* Для новых клиентов первый кредит до 2000 € + Кредит Лимит от 19 до 75 лет. » Подробнее

Sefinance

min

500 €

max

25000 €

от

3 мес.

до

10 лет

ГПС мах 60%* Потребительский кредит от 7% в год. Потребительский кредит, автолизинг, объединение кредитов для клиентов от 18 до 75 лет, Sefinance Credit это компания, объединившая финансовых специалистов с десятилетним опытом работы. » Подробнее

Credit24

min

100 €

max

5000 €

от

3 мес.

до

5 лет

ГПС мах 51.98%* Чёткая и понятная процентная ставка, Бесплатное оформление, от 18 до 70 лет. » Подробнее

Ātrie kredīti (2) Auto kredīts (1) Auto līzings (4) Finanses (1) Jaunumi (1) Karte ar kredītlimitu (1) Kredītlīnija (1) Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu (3) Kredītu apvienošana (3) Onefinance (1) Patēriņa kredīts (5) Vizia (1) Автокредит (2) Автолизинг (3) Акций (2) Бесплатный кредит (5) Беспроцентный кредит (6) Быстрые кредиты (3) Быстрый кредит (38) Годовая процентная ставка (1) Денежный заем (4) Долгосрочный кредит (7) Интернет кредит (5) Ипотечные кредиты (1) Ипотечный кредит (5) Краткосрочный кредит (14) Кредит (77) Кредит без работы (2) Кредит в банке (1) Кредит для покупки (1) Кредит для путешествии (3) Кредит от 18 лет (7) Кредит от 20 лет (2) Кредит под залог автомобиля (1) Кредитная история (2) Кредитная линия (3) Кредитный калькулятор (1) Кредиты в интернете (10) Курс валют (1) Лицензия (1) Микрозайм (1) Микрозаймы (1) Объединения кредитов (4) Объедини свои кредиты (2) Одалживай ответственно (1) Онлайн кредит (10) Отзывы (2) Первый кредит бесплатный (2) Плохая кредитная история (2) Потребительский кредит (10) Право отказа (1) Процентная ставка (1) Смс кредит (8) Специальные предложения (2) Сравнение быстрые кредиты (2) Учебный кредит (5) Финансы (22) Часто задаваемые вопросы (1)
to top