Bigbank

Auto kredīts, patēriņa kredīts un kredīti bez ķīlas pieejami šeit

Bezprocentu kredīts: nav pieejams

Izdevīgi: kredītbrīvdienas - atmaksā sākot no trešā mēneša
Mēneša procentu likme: 3.35 % ((kredīta summa 200€ + kredīta % (uz 6 mēnešiem)/200*100-100))/6

GPL (gada procentu likme): min. 8.9%, max GPL 90.62%*

Aktivizācijas maksa: 0.00€
Kredīta summa: no 500€ līdz 130000€
Kredīta termiņš: no 6 mēnešiem līdz 15 gadiem

Darba laiks: darba dienās 9:00-21:00, sestdienās 10:00-21:00, svētdienās 10:00-19:00 (atkarīgs no filiālēm)
Vecuma ierobežojumi: sākot no 20 gadiem

Svarīgi: BIGBANK aizdevumu var saņemt visu valstu pilsoņi, kuriem ir derīga uzturēšanās atļauja Latvijā vai arī ir tiesības dzīvot Latvijas Valstī, BIGBANK specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā privātpersonām Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Somijā, Spānijā, tiek piedāvāti arī pārrobežas pakalpojumi Vācijā un Austrijā

Kredīta saņemšanas kārtība: lai saņemtu aizdevumu, jāaizpilda aizdevuma pieteikums, jāiesniedz nepieciešamie dokumenti, iespējams noformēt aizdevumu arī visās Latvijas Pasts nodaļās

Bigbank aizdevumi

 

Papildus informācija: iespējams apdrošināt aizdevumu un apdrošinātājs visā apdrošināšanas periodā sedz kompensāciju līdz pat 24 mēnešiem, ja zaudējat darbu

Konti: Swedbank, SEB banka

Pieteikties Bigbank kredītam

 

Adrese: AS BIGBANK Latvijas filiāle, LV40103200513, Brīvības iela 151, LV-1012, Rīga


 

Bigbank līguma komisijas izmaksas, noslēdzot aizdevuma līgumus:

Aizdevuma līguma noslēgšana - Standarta naudas aizdevums
Aizdevuma līguma noslēgšana - Lielo notikumu kredīts
 

5% no aizdevuma summas
2% no aizdevuma summas

Aizdevuma termiņa pagarināšana, atjaunošanas politikas informācija

aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu un kombinēto ķīlu
aizdevums pret galvojumu
aizdevums bez nodrošinājuma

 

2% no aizdevuma summas, min. 64,03€
0.75% no aizdevuma summas, min. 25,61€
0.75% no aizdevuma summas, min. 25,61€

Kredīta ņēmējam ir tiesības ierosināt kredīta termiņa pagarināšanu, samaksājot kredīta pagarināšanas maksu, tādā apmērā, kāds norādīts kredīta termiņa pagarinājuma piedāvājumā. Ja aizņēmējam rodas maksātspējas problēmas un nav iespējama laicīga kredīta atmaksa, tad:

 • nepieciešams sazināties ar kādu no Bigbank klientu konsultantiem pēc iespējas drīzāk un meklēt risinājumu nekavējoties;
 • vienreizēja kavējuma gadījumā maksājuma datumu iespējams mainīt vienu reizi;
 • ja maksājuma datums ir ilgtermiņa problēma, maksājuma datumu var mainīt visam grafikam;
 • ja ienākumu samazinājums ir īslaicīgs, var paņemt maksājumu atvaļinājumu;
 • ja ienākumu samazinājums ir ilglaicīgs, iespējams pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, tādējādi samazinot ikmēneša maksājuma summu. 

Kredīta izmaksas

Kredītu salīdzināšanas tabulā ir salīdzināts kredīta kompānijas kredītu piedāvājums ar citiem aizdevējiem, izmantojot tādus kritērijus, kā kredīta summa, mēneša maksājums, kredīta izmaksas, gada procentu likme, termiņš. Gada procentu likme ir aprēķināta pie nosacījuma, ka kredīta kopējās izmaksās ir ietverta līguma komisijas maksa.

Visa izmantotie dati, kas pieejami salīdzināšanas tabulā ir iegūti no attiecīgās kredīta kompānijas mājas lapā pieejamās informācijas. Iespējams, ka kredīta izmaksas, komisijas maksas un citi aizdevuma noteikumi ir mainījušies, tāpēc ieteicams pirms aizņemties naudu, pārbaudīt jaunāko informāciju, apmeklējot kredīta kompānijas mājas lapu.

Kredītu apvienošana

Aizdevējs, kas piedāvā apvienot līdz 7 kredītiem ar atmaksas iespējām pa mēnešiem sākot no 300 līdz 10 000 eiro ar atmaksas termiņu no 6 līdz 60 mēnešiem.

Kredītu saņemšanas process

 1. Pieteikties internetā aizpildot pieteikuma formu, norādot visu nepieciešamo informāciju (aizdevējs var pieprasīt bankas konta izdruku par pēdējiem 6 mēnešiem, to iespējams pievienot aizpildot pieteikuma formu internetā vai arī ierodoties personīgi jebkurā Bigbank filiālē un izdrukāt VSAA izziņu).
 2. Bigbank speciālists sazināsies ar Tevi telefoniski, kad būs saņemts Tavs pieteikums, lai precizētu nepieciešamo informāciju (ja būs nepieciešama konta izdruka par pēdējiem 6 mēnešiem un nebūsi to pievienojis aizpildot pieteikuma formu, tad būs jāierodas kādā no Bigbank filiālēm, lai to izdrukātu).
 3. Dienas laikā saņemsi atbildi. Ja atbilde būs pozitīva, tad varēsi parakstīt līgumu, kādā no Bigbank filiālēm. Tikai pēc līguma parakstīšanas naudu pārskaitīs uz ātro kredītu kontiem, tāpēc iepriekš lūdzu sagatavo informāciju, kādas naudas summas ir katram aizdevējam jāatmaksā.
 4. Ko vēl svarīgi zināt? Bez ikmēneša procentiem, Bigbank jāmaksā komisijas maksu par kredīta izsniegšanu. Komisijas maksas ir vienreizējs maksājums.

Kas var saņemt Bigbank kredītu

Bigabnk kredītu var saņemt, ja atbilst sekojošiem kritērijiem:

 • pieteicējs ir vismaz 20 gadus vecs;
 • pieteicējs ir Latvijas pilsonis vai viņam/viņai ir uzturēšanās atļauja Latvijā, kas derīga vismaz līdz pieteikumā norādītā aizdevuma termiņa beigām;
 • piedāvātais aizdevuma apmērs ir atkarīgs no pieteicēja ienākumiem, kas nevar būt mazāki kā EUR 200.

Bigbank pakalpojumi pastā

Svarīgi

 • Izvērtē savas atmaksas iespējas un esi atbildīgs! Neaizņemies, ja tas nav nepieciešams! Pirms aizņemies, izlasi līguma noteikumus un jautājumu gadījumā sazinieties ar aizdevēju.
 • Pēc pieteikuma nosūtīšanas klientu menedžeris sazināsies ar Jums 24 stundu laikā. Pozitīvas atbildes gadījumā naudas summa tiks pārskaitīta uz Jūsu kontu.
 • Jebkurā laikā iespējama priekšlaicīga aizdevuma līguma izbeigšana un tai nepiemēro papildus maksu

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināts līgumsods no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

GPL piemērs: ņemot aizdevumu 2000 € apmērā ar termiņu uz 4 gadiem, aizņēmuma likme 43.00%, komisijas maksa 60.00 €, ikmēneša administrēšanas maksa 2.85 €. Gada procentu likme (GPL) 59.14%. Kopējā summa, kas jāmaksā patērētājam 4415.27 €. Ikmēneša maksājums ir 90.73 €.

Pieteikties Bigbank kredītam

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Atsauksmes paliek atsauksmes, katrs pats pieņem lēmumu, vai tā ir reklāma jeb tomēr reāla klienta atsuaksme
Pozitīvās atsauksmes ir rakstītas kā reklāma- teksts ir tik līdzīgs-smieklīgi
ievadiju kaukulatoraa summu 600 uz 12 men .sanaca 65.55 menesi. domaju jaa to es varu atlauties tad aizpildiju pieteikumu un opaaaaa apstiprinaats, skatos liigumu un sokaa kur esmu iebraukusi izsniedzamaa summa tikai 555 jo atvilkts 45 par noformesanu. un vel bez to ligums ir par 600 kaut ari man uz kontu skaitis tikai 555 un tam klaat procenti ka galaa man jaaatdod 889.68!!!! un menesa maksajums 74.14 auzaas laikam iebraucu. kapec kaukulators un slepti nosaciijumi?
C***s !
Man bija lielas problemas Bigbank palidzeja. Procenti ir augsti, bet kad ir bezizeja nav variantu. Tagad maksasu viniem un pa nakti mierigi gulesu. Mīļš paldies Bigbankai. Iesaku!
Ta jau loti laba,bet ka VELEJOS [PANEMT NO VINIEM LAI ATMAKSATU CITU KREDITU KAS JAU ir nodots kredit reformas,vini atsaka.bet tiesi vaig lai palidz atmaksat to kredita reformu.lai izkultos ara no sudiem.!neviens nepiedava
Nekādu problēmu vispār nav ar šo iestādi sadarboties. 3 reizes jau biju aizņēmies. Jā procenti lieli, bet ko darīt, ja citas bankas neaizdod..
Man ar Bigbank ir pozitīvas attiecības, neko negatīvu nevaru pateikt, pastāvīgi maksāju nedaudz vairāk kā norādīts līgumā un pašreiz jau ir neliela pārmaksa. Lasot komentārus škiet, ka runa iet pavisam citu aizdevēju. Man pat atzvana, ja klientu apkalpošanas tālrunis ir aizņemts.
Vemt gribas... Sodien uzklausiju vienas sievietes problemu.. Panema vina grditu no BigBank.. kopuma 800 LVL, tas notika 4 gadus atpakal-tatad- 4 gadus vina jau so krediitu maksa, un turpinas maksat lidz 2021 gadam.. PAr siem 4 gadiem vina jau ir cetrkartigi atdevusi jums naudu kuru vina aiznemas... Ko jus veel gribiet??? Lidz 2021 gadam vina varbut nemaz nenodzivos, jo si sieviete ai apm 50 gadus veca.. Naudu kura vina jums maxa, nu nez peec juusu sastaadiitaa liiguma, nu varbuut atradaat kur piesieties un uzaudzeejaat procentus.. Vina straadaa ferma par slauceju un darbs nav viegls.. Vnk fui!!! Uzinaaju vinas situaciju sodien un ar lielaako prieku mekleesu iespeeju vinai paliidzeet, un pieradiit ka jus vnk ejiet ara no noteiktajiem raamjiem... 100pr aiznemums pret 200prun ne vairaak!!!!!!mans e mail- edgars1614@inbox.lv
Uzrakstiju iesniegumu un saņemu kredītu,bez problemam.Iesaku.
Kreditu izskatija svētdien. Pirmdien jau 9:00 pastā saņēmu līgumu. Ātri, bet procenti lieli.
I am big mum!
Reklāmā jau viss ir skaisi,sola ātru izskatīšanu!Ja ātri viņiem skaitās 3 nedēļas,tad es laikam esmu gliemezis.kamēr atnāca aizpildamais pieteikums uz pastu,es domāju,ka piekaušu tur kādu,jo sajūta,ka tur nav tāda viena cilvēka lieta,kad zvani vai raksti atbild katreiz cits,pa 3 reizēm liek aipildīt vienu un to pašu,tad saka,ka pieteikums būs nākamā dienā pastā,paiet diena paiet divas zvanu,ai nee vēl nav pastā,mums vēl pietrūkst info tur par to un to,ok iedodu labi,tad rīt būs pastā,atkal paiet diena divas trīs zvanu,šiem atkal kaut kādi papildus jautājumi.karoč visu uzreiz nemācēja pajautāt,viss ar stangām jāvelk ārā,un tā pagāja 3 nedēļas līdz beigās atteica,ka viņiem liekās,ka man ienākumi samazinoties.....
Galīgi neatsaucīga firma,bezziejas situācijā vajadzīga nauda un atsaka :(,kaut arī pats strādāju,un maksāju regulāri visus maksājums !
Paldies, vizmaz Bigbankā pieņēma dokumentus... laikam vienīgā vieta kur saprotoši cilvēki!!!
nemaz jau tik atsaucigi nav.gribēju aizņemties lai atmaksatu atros kreditus,bet man atteica.tas galigi nav godigi,ja citas izejas cilvekam nav.
Aizņēmos Bigbank kredītu, kredītu noformēju 2 dienu laikā, iesaku arī citiem! Laipna attieksme, piedāvā izmaksāt agrāk, nemaksājot procentus.
Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
to top