Bezprocentu kredīts (2013-10-16)

draugiem
twitter
facebook

Информация доступна на €ышском языке. Bezprocentu kredīts ir lielisks risinājums gadījumos, kad steidzami nepieciešama nauda kādam nelielam pirkumam vai steidzamai pakalpojuma apmaksai, kas neprasa lielus līdzekļus. Bezprocentu jeb bezmaksas kredītus aizdevumu kompānijas piedāvā kā ātros online kredītus vai arī kā sms kredītus. Galvenā atšķirība starp abiem ir tikai veidā, kā veic kredīta pieteikumu. Gan sms kredīti, gan interneta kredīti savu lielo popularitāti klientu vidū ieguvuši galvenokārt paeicoties ērtajam un vienkāršajam veidam, kādā tos iespējams saņemt. Piesakot kredītu internetā, klientam vairs nav stingri jāpielāgojas kredītkompānijas noteiktajam darba laikam, jo aizdevumu var saņemt gandrīz visu diennakti.

Visbiežāk bezmaksas kredītus aizdevēji piedāvā kā akcijas, lai šādā veidā piesaistītu jaunus klientus. Ātros bezprocentu kredītus ir ērti un vienkārši saņemt, jo kredītkompānijām nav jāiesniedz nekādas papildus izziņas vai deklarācijas par ikmēneša ienākumiem un darba vietu. Vienīgais par ko  klientam nākas samaksāt, izvēloties saņemt ātro bezprocentu kredītu, ir pāris santīmi, lai aizdevējs pārliecinātos par to, ka bankas konts ir reāls un tiek aktīvi izmantots. Naudas aizdevumu apaksājot līgumā noteiktajā laikā, klientam jāatdod tieši tāda pati summa, kāda tika paņemta.

Gandrīz visas lielākās kredītkompānijas (SMSCredit, ViaSMS, SohoCredit un citas) piedāvā saņemt pirmo kredītu bez maksas. Tas ir labs veids, kā vairot savstarpējo uzticību starp klientu un aizdevēju, šādi arī attīstot kopējo situāciju valsts ekonomikā. Lai saņemtu ātro bezprocentu kredītu, nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu vai mobilais telefons. Aizpildot pieteikuma formu internetā, atbilde par naudas kredīta apstiprinājumu tiek sniegta jau desmit līdz divdesmit minūšu laikā, kas nozīmē, ka piekļuve naudai tiek nodrošināta zibenīgā ātrumā. Īpaši ērti ir izmantot sms kredīta pakalpojumu sniegtās iespējas, jo, lai saņemtu bezmaksas aizdevumu, atliek vien nosūtīt īsziņu uz kredītkompānijas norādīto numuru un jau pēc mirkļa nauda nonāk jūsu kontā.

Bezprocentu kredītu apjoms parasti ir ierobežots, visbiežāk tas nepārsniedz € 500, tomēr vairumā gadījumu šāda summa ir gana liela, lai segtu neparedzētus vai steidzamus izdevumus. Lai saņemtu bezmaksas kredītu nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, kas uzņemtos daļu atbildības par klienta finansu darbībām, tāpēc pirms aizņemties, ieteicams rūpīgi izvērtēt savas spējas kredītu laicīgi arī apmaksāt. Vairums kompāniju, kas piedāvā saņemt bezmaksas kredītus, ir ļoti pretimnākošas pret saviem klientiem, jo ir gatavas pagarināt kredīta atdošanas termiņu, ja gadījumā rodas šāda nepieciešamība, kā arī izsniedz kredītus no 18 gadu vecuma.

Parkreditiem.lv iesaka

viasms 150€ bezmaksassohocredit kredīts 10 min, ātrākais kredītsbigbank top piedāvājumsar smscredit 200€ bez maksas

 

 

 

 

 

Ferratum

min

500 €

max

3000 €

от

3 мес.

до

5 лет

ГПС мах 58.53%* Для новых клиентов первый кредит до 3000 € + Кредит Лимит от 19 до 75 лет. » Подробнее

Credit24

min

100 €

max

5000 €

от

3 мес.

до

5 лет

ГПС мах 51.98%* Чёткая и понятная процентная ставка, 90 дней с 0%, от 18 до 70 лет. » Подробнее

Sefinance

min

500 €

max

25000 €

от

3 мес.

до

10 лет

ГПС мах 60%* Потребительский кредит от 7% в год. Потребительский кредит, автолизинг, объединение кредитов для клиентов от 18 до 75 лет. » Подробнее

Viasms

min

100 €

max

3000 €

от

2.07 мес.

до

3 лет

ГПС мах 53.90%* Для новых клиентов первый кредит 0% до 3000 € от 20 до 70 лет. » Подробнее

Bino.lv

min

50 €

max

3000 €

от

2.07 мес.

до

1 года

ГПС мах 29.97%* Комиссия 0% до 1000 € от 20 до 75 лет. » Подробнее

Ātrie kredīti (2) Auto kredīts (1) Auto līzings (4) Finanses (1) Jaunumi (1) Karte ar kredītlimitu (1) Kredītlīnija (1) Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu (3) Kredītu apvienošana (3) Onefinance (1) Patēriņa kredīts (5) Vizia (1) Автокредит (2) Автолизинг (3) Акций (2) Бесплатный кредит (5) Беспроцентный кредит (6) Быстрые кредиты (3) Быстрый кредит (38) Годовая процентная ставка (1) Денежный заем (4) Долгосрочный кредит (7) Интернет кредит (5) Ипотечные кредиты (1) Ипотечный кредит (5) Краткосрочный кредит (14) Кредит (77) Кредит без работы (2) Кредит в банке (1) Кредит для покупки (1) Кредит для путешествии (3) Кредит от 18 лет (7) Кредит от 20 лет (2) Кредит под залог автомобиля (1) Кредитная история (2) Кредитная линия (3) Кредитный калькулятор (1) Кредиты в интернете (10) Курс валют (1) Лицензия (1) Микрозайм (1) Микрозаймы (1) Объединения кредитов (4) Объедини свои кредиты (2) Одалживай ответственно (1) Онлайн кредит (10) Отзывы (2) Первый кредит бесплатный (2) Плохая кредитная история (2) Потребительский кредит (10) Право отказа (1) Процентная ставка (1) Смс кредит (8) Специальные предложения (2) Сравнение быстрые кредиты (2) Учебный кредит (5) Финансы (22) Часто задаваемые вопросы (1)
to top