Vizia.lv - online naudas aizdevums

Izdevīgi nosacījumi! Saņem aizdevumu 3 minūtēs šeit!

Pirmais kredīts: kredīts līdz 1000 €.
Mēneša procentu likme: 2.1 % (kredīta summa 200€ + kredīta % (uz 4 mēnešiem)/200*100-100)/4

GPL (gada procentu likme): max 54.20%

Aktivizācijas maksa: 0.01€
Kredīta summa: no 100 € līdz 10000 €
Kredīta termiņš: no 180 dienām līdz 5 gadiem

Darba laiks: katru dienu 8:00-22:00
Vecuma ierobežojumi: no 18 līdz 80 gadiem
Vizia.lv
Svarīgi: Aizdevumu saņemsi ar pārskaitījumu uz savu bankas kontu.

Kredīta pagarināšanas mēneša likme: nav
Kredīta saņemšanas laiks: 15 min
Licence: ir

Kredīta saņemšanas kārtība: reģistrācija > kredīta pieteikums (internets) > atbilde > saņem naudu bankas kontā

Konti: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor

Pieteikties Vizia.lv

Adrese: SIA "ViziaFinance", Skanstes iela 50-A, Rīga, LV-1013, tel.+371 67600777; WhatsApp +371 26110028


Kredīta izmaksas

Vizia.lv ir aizdevējs, kas izsniedz aizdevumus no 100 līdz 7000 eiro ar atmaksas termiņu no 62 dienām līdz 5 gadiem. Aizdevuma pieteikums tiek izskatīts 3 minūšu laikā katru dienu no 08:00-22:00.

Kredītu salīdzināšanas tabulā ir salīdzināts kredīta kompānijas kredītu piedāvājums ar citiem aizdevējiem, izmantojot tādus kritērijus, kā kredīta summa, mēneša maksājums, kredīta izmaksas, gada procentu likme, termiņš. Gada procentu likme ir aprēķināta pie nosacījuma, ka aizņēmējs aizņemas atkārtoti, tādējādi GPL aprēķinā nav iekļauta aktivizācijas maksa, ko aizņēmējs maksā reģistrējoties aizdevēja mājas lapā.

Visa izmantotie dati, kas pieejami salīdzināšanas tabulā ir iegūti no attiecīgās kredīta kompānijas mājas lapā pieejamās informācijas. Iespējams, ka kredīta izmaksas, komisijas maksas un citi aizdevuma noteikumi ir mainījušies, tāpēc ieteicams pirms aizņemties naudu, pārbaudīt jaunāko informāciju, apmeklējot kredīta kompānijas mājas lapu.

Kredīta pagarināšana un atjaunošanas politikas informācija

Kredīta ņēmējam ir tiesības ierosināt kredīta termiņa pagarināšanu, samaksājot kredīta pagarināšanas maksu, tādā apmērā, kāds norādīts kredīta termiņa pagarinājuma piedāvājumā. Precīzu kredīta pagarināšanas summu iespējams uzzināt aizdevēja mājas lapā.

Kas var saņemt Vizia.lv kredītu

Lai saņemtu aizdevumu:

  • Tev ir jābūt Latvijas Republikas rezidentam vecumā no 18 līdz 80 gadiem, bankas kontam kādā no Latvijas bankām un derīgs mobilā tālruņa numurs.
 Naudas aizdevums

Svarīgi

Izvērtē savas atmaksas iespējas un esi atbildīgs! Neaizņemies, ja tas nav nepieciešams! Pirms aizņemies, izlasi līguma noteikumus un jautājumu gadījumā sazinieties ar aizdevēju.

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā var aprēķināt līgumsodu no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

Pieteikties Vizia.lv

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
to top