SMS kredīts– ērts un izdevīgs aizdevums (2013-04-24)

draugiem
twitter
facebook

Информация доступна на €ышском языке. Mūsdienās sms kredīts ir kļuvis par ērtāko un ikdienā visbiežāk izmantoto īstermiņa naudas aizdevumu veidu. Parasti sms aizdevumi tiek izmantoti, lai iegūtu līdzekļus kādam nelielam neparedzētam un neatliekamam gadījumam, jo kredīta summa galvenokārt nepārsniedz dažus simtus latu.

Lielākā sms kredītu priekšrocība ir ērtums. Lai saņemtu kredītu ir jāveic tikai dažas vienkāršas darbības, kas aizņem vien pāris minūtes: jāreģistrējas mājas lapā, norādot pamatinformāciju par sevi, kā arī jānorāda savs bankas konta numurs, uz kuru naudu pārskaitīt. Pēc tam kredītu iespējams paņemt, vienkārši nosūtot īsziņu uz attiecīgo pakalpojuma numuru, un jau desmit līdz divdesmit minūšu laikā izvēlētā summa tiek pārskaitīta uz jūsu kontu.

Izvēloties sms kredītu, svarīgi ir arī tas, ka, lai saņemtu ātro aizdevumu, nav nepieciešams aizpildīt neskaitāmas papīru kaudzes, vajadzīgs tikai mobilais telefons un aktīvs bankas konts. Tāpat arī nav jāmeklē galvotājs, kas uzņemtos daļu atbildības par jūsu veiktajiem darījumiem. Kredīts bez galvotāja nozīmē, ka visa atbildība par aizdevumu jāuzņemas pašam, tāpēc svarīgi ir izvērtēt, vai un kā kredītu būs iespējams atdot. Ļoti bieži aizdevēji pirmos kredītus piedāvā paņemt bez maksas – tas ir labs veids, kā izdevīgi tikt pie vajadzīgā naudas daudzuma, nepārmaksājot augstus procentus. Pavisam nesenā pagātnē bezprocentu kredīts varēja šķist kaut kas neiedomājams, tomēr šodienas situācijā tā ir pilnīgi normāla tradīcija, kas ir izdevīga ne tikai kredīta ņēmējam, bet arī kreditoram, šādi piesaistot aizvien jaunus klientus.

Parkreditiem.lv iesaka

viasms 150€ bezmaksassohocredit kredīts 10 min, ātrākais kredītsbigbank top piedāvājumsar smscredit 200€ bez maksas

 

 

 

 

 

 

Pēdējos gados arī strauji augušas patērētāju zināšanas par ātro kredītu veidiem, cilvēki aizņemas daudz atbildīgāk un cenšas laicīgi atdot savus aizdevumus. Tā ir pozitīva tendence valsts ekonomikā, jo tādējādi tiek vairota uzticība starp kreditoriem un kredītu ņēmējiem. Izvēloties sms kredīta iespējas, lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ķīla kā tas būtu, kredītu ņemot bankā. Kredīts bez ķīlas dod iespēju naudu saņemt viegli un ātri, izvairoties no lieka riska, kas rodas, ja nu veidojas problēmas ar kredīta apmaksu. Tomēr arī šajā ziņā kredīkompānijas kļuvušas ļoti pretimnākošas un ļauj ikvienam klientiam sastādīt individuālu apmaksas grafiku, ko iespējams pielāgot katra vajadzībām un mainīt, ja rodas tāda nepieciešamība.

Iepazīstoties ar kredītkompāniju plašo piedāvājumu, redzams, ka lielākā daļa aizdevēju dod pirmo kredītu bez maksas, kas ir lieliska iespēja saņemt kredītu uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem.  Nenoliedzami sms kredīts ir pareizā izvēle, ja steidzami vajadzīga nauda kādam neatliekamam pirkumam vai ieguldījumam. Ātrais sms kredīts garantē iespēju tikai pāris minūšu laikā iegūt nepieciešamos līdzekļus efektīvai savu mērķu īstenošanai.

Bino.lv

min

50 €

max

700 €

от

2.07 мес.

до

1 года

ГПС мах 179%* Для новых клиентов кредиты со скидкой 100% на комиссионную плату 0% до 700 € от 20 до 75 лет. » Подробнее

FerratumBank

min

50 €

max

2000 €

от

3 мес.

до

5 лет

ГПС мах 139.71%* Для новых клиентов первый кредит до 2000 € + Кредит Лимит от 19 до 75 лет. » Подробнее

Sefinance

min

500 €

max

10000 €

от

3 мес.

до

6 лет

ГПС мах 60%* Потребительский кредит от 5,9% в год. Потребительский кредит, автолизинг, объединение кредитов для клиентов от 20 до 75 лет, Sefinance Credit это компания, объединившая финансовых специалистов с десятилетним опытом работы. » Подробнее

Ladyloan.lv

min

50 €

max

4000 €

от

2.07 мес.

до

4 лет

ГПС мах 366%* Для новых клиентов первый кредит до 215 € 0% от 20 лет. » Подробнее

ONDO.LV

min

50 €

max

500 €

от

2.07 мес.

до

5 лет

ГПС мах 140.96%* Для новых клиентов кредит со 100 % скидкой на комиссию от 20 до 80 лет. » Подробнее

Ātrie kredīti (2) Auto kredīts (1) Auto līzings (4) Finanses (1) Jaunumi (1) Karte ar kredītlimitu (1) Kredītlīnija (1) Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu (3) Kredītu apvienošana (3) Onefinance (1) Patēriņa kredīts (5) Vizia (1) Автокредит (2) Автолизинг (3) Акций (2) Бесплатный кредит (5) Беспроцентный кредит (6) Быстрые кредиты (3) Быстрый кредит (38) Годовая процентная ставка (1) Денежный заем (4) Долгосрочный кредит (7) Интернет кредит (5) Ипотечные кредиты (1) Ипотечный кредит (5) Краткосрочный кредит (14) Кредит (77) Кредит без работы (2) Кредит в банке (1) Кредит для покупки (1) Кредит для путешествии (3) Кредит от 18 лет (7) Кредит от 20 лет (2) Кредит под залог автомобиля (1) Кредитная история (2) Кредитная линия (3) Кредитный калькулятор (1) Кредиты в интернете (10) Курс валют (1) Лицензия (1) Микрозайм (1) Микрозаймы (1) Объединения кредитов (4) Объедини свои кредиты (2) Одалживай ответственно (1) Онлайн кредит (10) Отзывы (2) Первый кредит бесплатный (2) Плохая кредитная история (2) Потребительский кредит (10) Право отказа (1) Процентная ставка (1) Смс кредит (8) Специальные предложения (2) Сравнение быстрые кредиты (2) Учебный кредит (5) Финансы (22) Часто задаваемые вопросы (1)
Подпишись на рассылку
to top