Kur ņemt naudu auto remontam? (2019-03-21)

draugiem
twitter
facebook

Ir skaidrs, ka auto iegādāšanās un uzturēšana prasa pacietību, rūpes un zināmu daļu naudas līdzekļus. Degviela, tehniskā apskate, apdrošināšana un nodokļi - tie visi rada caurumu naudas makā, taču patiesībā auto rada arī daudz priekšrocību un dzīves komfortu, jo varam nokļūt tur, kur vēlamies jebkurā diennakts laikā u.tml.

Iepriekš pieminētā degviela, apskate, apdrošināšana u.c. ir neizbēgamas transportlīdzekļa izmaksas, un ir skaidrs, ka ikvienam, kas vēlas iegādāties auto, ar to ir jārēķinās, bet ko darīt gadījumā, kad auto Tevi pieviļ? Gluži vienkārši - saplīst? Ko darīt, ja auto ir salūzis, bet naudas remontam nav?

1. variants - aizdevums

Lai arī cik skeptiski un nosodoši vairums ir noskaņoti pret ātrajiem kredītiem, tiem ir zināmas priekšrocības. Ja tos pareizi izmanto, tie patiesībā var būt labākais risinājums šādā situācijā. Naudu iespējams saņemt ērti un ātri 15 minūšu laikā. Tāpat vairums aizdevēju piedāvā pirmo reizi saņemt bezprocentu kredītu; tas nozīmē, aizņemoties, piemēram, 200 EUR, pēc noteiktā termiņa būs arī jāatdod tie paši 200 EUR. Šķiet, aizdevums varētu būt lielisks līdzeklis auto remonta izmaksu segšanai.

2. variants - naudas aizņemšanās no radiniekiem, paziņām

Protams, ne vienmēr, lai atrisinātu radušās naudas problēmas, pareizais risinājums būs kredīts. Reizēm var noderēt radinieka vai tuva drauga palīdzīgā roka, taču šeit noteikti ir pāris nianses, kas jāņem vērā. Pirmkārt, Tavam draugam vai radiniekam noteikti interesēs naudas lietošanas mērķis, un Tev noteikti būs jāatskaitās par to, ko grasies par to iegādāties. Otrkārt, ne vienmēr Taviem tuviniekiem būs brīvi pieejami naudas līdzekļi, kas var veicināt aizņemšanos no vairākām paziņām vienlaicīgi, lai savāktu nepieciešamo summu. Treškārt, Tu vari saņemt atteikumu un nostādīt sevi neērtā situācijā.

3. variants - izmanto velosipēdu, sabiedrisko transportu vai savas "kājas"

Ja labi zini, ka nākamajā mēnesī varēsi atvēlēt daļu no saviem ienākumiem auto remontam, kāpēc aizņemties? Nav svarīgi, vai tā būtu kredītiestāde, draugs, draudzene, vectēvs, vecmamma, mamma, tētis, brālis, māsa… Varbūt ir izdevīgāk uz darbu doties ar kājām vai sabiedrisko transportu? Pie tam nevajadzētu aizmirst arī par velosipēdu, kurš visu ziemu mētājas garāžā vai pagrabā, jo klāt ir pavasaris, kaut gan laikapstākļi šobrīd par to diži neliecina. Varbūt ir vērts izvilkt savu riteni no tumšākā kakta, lai dotos uz darbu ar to? Tādā veidā ietaupīsi ne tikai naudu uz sabiedriskā transporta biļetes rēķina, bet arī uzlabosi savu fizisko un garīgo pašsajūtu.

Ja šķērsojamais attālums nav liels, vai nav vērts mest slinkumu pie malas un doties turp kājām? Pastaigāšanās ir lielisks un pārbaudīts tievēšanas līdzeklis, kuru var izmantot visi, neskatoties uz vecumu.

4. variants - jauna auto iegāde

Varbūt ir izdevīgāk pēc iespējas ātrāk tikt vaļā no auto, kas nepārtraukti atrodas servisā? Padomā par to! Auto piedāvājumu klāsts pie mums ir ļoti plašs, un noteikti Tu atradīsi sev piemērotāko gan cenas, gan izskata, gan tehniskā stāvokļa ziņā. Varbūt nav vērts uzturēt transportlīdzekli, kas nemitīgi ir jālabo un prasa lielus tēriņus?!

Finea.lv

min

100 €

max

10000 €

no

3 mēn.

līdz

5 gadiem

GPL max 47.30% līdz 10000 € no 20 līdz 75 gadiem. » Vairāk

Soso.lv

min

50 €

max

25000 €

no

3 mēn.

līdz

10 gadiem

GPL max 65% līdz 25000 € no 18 līdz 75 gadiem. » Vairāk

Soscredit.lv

min

50 €

max

25000 €

no

3 mēn.

līdz

10 gadiem

GPL max 65% līdz 25000 € no 18 līdz 75 gadiem. » Vairāk

Ferratum

min

800 €

max

4000 €

no

2.03 mēn.

līdz

5 gadiem

GPL max 58.53%. Jauniem klientiem aizdevums līdz 4000  + Kredītlimits no 19 līdz 75 gadiem. » Vairāk

Altero.lv

min

500 €

max

25000 €

no

3 mēn.

līdz

8 gadiem

GPL max 40% līdz 25000 € no 18 līdz 75 gadiem. » Vairāk

to top