Kāpēc mēs neizpildām Jaungada solījumus? (2019-02-21)

draugiem
twitter
facebook

Jaunais gads rit pilnu sparu, un jau 2019. gadā esam pavadījuši teju vai 2 mēnešus. Cik daudz Tu esi darījis, lai Tavas Jaunā gada apņemšanās tiktu izpildītas? Kāpēc mēs bieži vien neturam savu doto vārdu un nedodamies tālāk, nesasniedzot savus Jaunā gada mērķus? Mēģināsim saprast, kāpēc tas tā notiek un kā to var atrisināt!

Vairums cilvēku, iestājoties Jaunajam gadam, nosaka sev jaunas apņemšanās un mērķus, lai nākamais gads būtu veiksmīgāks un uz to varētu pēc pāris gadiem atskatīties pozitīvi.

Visbiežāk Jaunā gada solījumus var attiecināt uz cilvēka individuālajām vēlmēm un sapņiem, taču, kā liecina statistika, nav nepieciešams ilgs laiks, lai par šīm vēlmēm un sapņiem ātri vien aizmirstu.

Pietrūkst konkrētības

Kāda noteikta vēlme bez konkrēta mērķa nekad netiks piepildīta. Nereti mūsu jaunās apņemšanās nav skaidri noteiktas, un mūsu sapņi līdzinās kaut kam ļoti vispārīgam un grūti izprotošam: “gribu zaudēt svaru”, “gribu būt laimīgs”, “gribu doties ceļojumā” utt. Šeit nav konkrētu mērķu, un, ja nav mērķu, nav arī rezultātu. Kā Tu gribi zaudēt svaru? Kas Tev jādara, lai būtu laimīgs? Uz kurieni vēlies doties ceļojumā? Lūk, šie ir jautājumi, kas palīdzēs konkretizēt mērķi, un uzreiz Tavas atbildes (vēlmes) būs precīzākas: apmeklēšu sporta zāli trīs reizes nedēļā; došos ceļojumā uz Itāliju rudens sākumā u.tml.

Pareizas motivācijas izvēle

Motivācija ir cilvēka vēlmes, darbības, rīcības un domāšanas kopums, kas rosina vēlmi strādāt labāk/produktīvāk un tiekties uz konkrēta mērķa sasniegšanu. Pareizās motivācijas izvēle ikvienam no mums būtu jāatrod jebkurā dzīves situācijā, jo tādā veidā cilvēka dzīve var tikt veidota pilnvērtīgāka, un līdz ar to tiek attīsta tāda īpašība kā mērķtiecība, kas noder teju visā - darbā, skolā, karjerā, ģimenes veidošanā un jebkurā citā dzīves jomā.

Sapņi, kuri ir neiespējami

Viena no problēmām - Tu izvēlies sapni, kuru nekādi nespēsi realizēt. Cilvēkiem patīk sapņot par grūti piepildāmiem un tikpat kā neiespējamiem mērķiem. Protams, tas nebūt nav negatīvs rādītājs, jo sapņošana ļauj atslēgties no ikdienas steigas un idealizēt mūsu dzīvi - redzēt to tādu, kādu vēlamies, taču visam ir savas robežas, un ir jāapzinās, ka ne visus sapņus dzīvē var realizēt, neskatoties uz Tavu paziņu loku vai naudu bankas kontā. Dzīvē visu nevar nopirkt par naudu - lai arī cik lielu kredītu Tu aizņemtos, tas nespēs realizēt kaut ko pavisam neiespējamu. Neuzstādi sev pārmērīgas prasības! Sāc ar mazumiņu!

Esi gatavs uz visu

Ne vienmēr ceļš uz panākumiem ir gluds un noris tā, kā vēlamies. Dažreiz rodas neparedzētas situācijas un apstākļi, kas spēj iznīcināt visus plānus vienā mirklī, tāpēc jebkurā brīdī ir jābūt gatavam uz kļūdām un neveiksmēm. Tu domā, ka tiem, kuriem pieder lieli uzņēmumi, kuri atrodas uz lielām skatuvēm, viss ir nācis viegli? Iespējams, ka dažiem jā, bet aiz lielākā vairuma noteikti stāv neskaitāmi kritieni, taču no tiem ir jāmācās piecelties, un, ja tas izdodas, tas ir apsveicami! Tikai tā cilvēks spēj padarīt stiprāku un nesalaužamu.

Nekad nerunā par to, par ko neesi pārliecināts! Nesaki nevienu savu vēlēšanos skaļi un publiski, lai nenonāktu neērtā situācijā! Nebaidies sapņot! Dod solījumus tikai sev un mēģini tos piepildīt pēc labākās sirds patikas, un tikai pēc tam sāc par to runāt ar citiem! Atceries - jo mazāk kāds zina par Tevi, jo labāk Tev iet!

Finea.lv

min

100 €

max

10000 €

no

3 mēn.

līdz

5 gadiem

GPL max 47.30% līdz 10000 € no 20 līdz 75 gadiem. » Vairāk

Soso.lv

min

50 €

max

25000 €

no

3 mēn.

līdz

10 gadiem

GPL max 65% līdz 25000 € no 18 līdz 75 gadiem. » Vairāk

Soscredit.lv

min

50 €

max

25000 €

no

3 mēn.

līdz

10 gadiem

GPL max 65% līdz 25000 € no 18 līdz 75 gadiem. » Vairāk

Ferratum

min

800 €

max

4000 €

no

2.03 mēn.

līdz

5 gadiem

GPL max 58.53%. Jauniem klientiem aizdevums līdz 4000  + Kredītlimits no 19 līdz 75 gadiem. » Vairāk

Altero.lv

min

500 €

max

25000 €

no

3 mēn.

līdz

8 gadiem

GPL max 40% līdz 25000 € no 18 līdz 75 gadiem. » Vairāk

to top