Kā atpūsties lietainā laikā? (2019-08-20)

draugiem
twitter
facebook

Lai arī vasara ir gandrīz pusē, laika apstākļi par to neliek manīt, jo teju vai katru dienu mūs sagaida īslaicīgas lietusgāzes un auksta gaisa temperatūra, kas pat bieži vien nesasniedz +20 grādus. Ne velti ir sajūta, ka rudens klāt un vasara galā… 

Vasara ir atvaļinājumu un brīvdienu laiks, tāpēc ko darīt lietainās dienās, lai brīvais laiks netiktu velti izšķiests, sēžot mājās pie televizora? Mēģināsim rast atbildes uz šo jautājumu! 

Apmeklē kafejnīcu

Lietus laikā ir aizraujoši vērot ielas un to kopējo ainavu, un viena no vietām, kur to var piedzīvot, ir kafejnīca. Pasūti kafiju vai tēju, apsēdies pie loga un ieraugi jaunu skatu, ko varbūt līdz šim nebūsi redzējis. Ne vienmēr uz kafejnīcu ir jādodas paēst - pirms tās apmeklējuma pagatavo maltīti mājās. Tā ietaupīsi krietni daudz naudas. Protams, ja Tava finansiālā situācija atļauj baudīt vakariņas ārpus mājām, tad to vari darīt pēc labākās sirds patikas, bet, ja Tu dzīvo ar tādiem ikmēneša ienākumiem, kas nav pietiekami lieli, lai atļautos visu, ko vēlies, pilnībā pietiks ar saldo ēdienu vai tējas tasi mājīgā piemājas kafejnīcā. 

Dodies uz bibliotēku

Tā kā mēs dzīvojam informācijas laikmetā, kur internetā ir pieejams gandrīz viss, par bibliotēku kā brīvā laika pavadīšanas vietu mēs aizmirstam. Kāpēc doties uz bibliotēku, ja es žurnālus varu lasīt arī internetā? Protams, katrs pats nosaka, kā pavadīs savu brīvo laiku, taču varbūt ir vērts doties uz tuvāko bibliotēku un savu žurnālu lasīt tur? Liekas kustības un atrašanās sabiedrībā nāks par labu gan visam organismam, gan arī psiholoģiskajam un emocionālajam stāvoklim. 

Apmeklē muzeju

Piekritīsiet, ka lielai daļai cilvēku, it īpaši jauniešiem, muzeju apmeklēšana šķiet garlaicīga, jo, izdzirdot vārdu "muzejs", pirmā asociācija ir nesaprotamas un apnicīgas gleznas, kas maksā milzu naudu. Patiesībā muzejs ir lieliska vieta, kur pavadīt savu brīvo laiku, jo mūsdienās muzeji ir kļuvuši tik daudzveidīgi, ka katrs var izvēlēties sev atbilstošāko pēc savām interesēm - atliek vien saprast, ko vēlies redzēt. Protams, muzeju apmeklēšana var izmaksāt daudz (viss atkarīgs no izvēlētā muzeja), taču tas ir to vērts. Ja Tev nepietiek līdzekļu muzeju apmeklēšanai, ieskaties Parkreditiem.lv ātro kredītu salīdzināšanas portālā, kas uzlabos Tavu finansiālo situāciju un ļaus pavadīt atvaļinājumu labāk nekā citus gadus! 

Spēļu vakars ar draugiem

Vai atceries, kad pēdējo reizi spēlēji kādu spēli? Šoreiz mēs nerunājam par spēlēm tavā iPhone, Samsung, Huawei vai citā viedtālrunī. Kad Tu spēlēji galda vai citas uzjautrinošas viesību spēles? Uzaicini draugus pie sevis, izvēlaties atbilstošākās spēles un pavadiet jautru vakaru! Rezultātā varēsiet no sirds izsmieties un pēc tam vēl ilgi uzjautrināties par zaudējumiem un neveikliem brīžiem spēļu laikā! 

"Man neko negribas darīt"

Ir pilnīgi normāli, ka mēs reizēm nevēlamies nekur doties, kā tikai pabūt mājās. Un dažreiz vajag arī tā! Lai šī pabūšana mājās kļūtu interesantāka, kopā ar savu mīļoto vai labāko draugu sagatavojiet vīna glāzes, aizdedziniet sveces, palieniet zem segas un ieslēdziet televizoru! Labas filmas un vīna baudīšana noteikti nebūs sliktāka atpūta kā citas! Ierakstot Google vajadzīgos atslēgvārdus, var atrast jebkāda žanra filmu, kas vakaru var padarīt aizraujošu bez liekām izmaksām, kas var rasties, ja apmeklēsiet kino. Rīko kino vakarus mājās jebkurā dienas laikā bez papildus izmaksām!

Atpūsties lietus laikā var dažādi - viss ir atkarīgs no Tavām vēlmēm un iespējām! 

Finea.lv

min

100 €

max

10000 €

no

3 mēn.

līdz

5 gadiem

GPL max 47.30% līdz 10000 € no 20 līdz 75 gadiem. » Vairāk

Soso.lv

min

50 €

max

25000 €

no

3 mēn.

līdz

10 gadiem

GPL max 65% līdz 25000 € no 18 līdz 75 gadiem. » Vairāk

Soscredit.lv

min

50 €

max

25000 €

no

3 mēn.

līdz

10 gadiem

GPL max 65% līdz 25000 € no 18 līdz 75 gadiem. » Vairāk

Ferratum

min

800 €

max

4000 €

no

2.03 mēn.

līdz

5 gadiem

GPL max 58.53%. Jauniem klientiem aizdevums līdz 4000  + Kredītlimits no 19 līdz 75 gadiem. » Vairāk

Altero.lv

min

500 €

max

25000 €

no

3 mēn.

līdz

8 gadiem

GPL max 40% līdz 25000 € no 18 līdz 75 gadiem. » Vairāk

to top