Banknote.lv - online un skaidras naudas aizdevums

Pirmais aizdevums līdz 1000€ ar 100% atlaidi komisijas maksai. Nauda 15 minūšu laikā!

Banknote.lv

Bezprocentu kredīts: kredīts līdz 1000 € ar 0% likmi
Mēneša procentu likme: 4.6 % (kredīta summa 200€ + kredīta % (uz 30 dienām)/200*100-100)

GPL (gada procentu likme): 0-164.70%

Aktivizācijas maksa: 0.01€
Kredīta summa: no 50 € līdz 5000 €
Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 60 mēnešiem

Darba laiks: katru dienu 8:00-22:00
Vecuma ierobežojumi: no 20 līdz 80 gadiem
Svarīgi: aizdevumus izsniedz visā Latvijā

Kredīta pagarināšanas mēneša likme: ir
Kredīta saņemšanas laiks: 15 min
Licence: ir

Banknote.lv

Kredīta saņemšanas kārtība: reģistrācija > kredīta pieteikums (internets) > atbilde > saņem naudu bankas kontā vai Banknote filiālē

Konti: Swedbank, Norvik, Citadele, Luminor

Pieteikties Banknote.lv

Adrese: SIA ExpressCredit, reģ. nr. 40103252854, Raunas iela 44 k-1, Rīga, LV-1039, T. +371 66116688


Kredīta izmaksas

Banknote.lv ir aizdevējs, kas izsniedz aizdevumus no 50 līdz 5000€. Aizdevuma pieteikums tiek izskatīts 15 minūšu laikā katru dienu no 08:00-22:00. Ja aizdevums tiek apstiprināts, naudu iespējams saņemt 15 minūšu laikā.

Kredītu salīdzināšanas tabulā ir salīdzināts kredīta kompānijas kredītu piedāvājums ar citiem aizdevējiem, izmantojot tādus kritērijus, kā kredīta summa, mēneša maksājums, kredīta izmaksas, gada procentu likme, termiņš. Gada procentu likme ir aprēķināta pie nosacījuma, ka aizņēmējs aizņemas atkārtoti, tādējādi GPL aprēķinā nav iekļauta aktivizācijas maksa, ko aizņēmējs maksā reģistrējoties aizdevēja mājas lapā.

Visa izmantotie dati, kas pieejami salīdzināšanas tabulā ir iegūti no attiecīgās kredīta kompānijas mājas lapā pieejamās informācijas. Iespējams, ka kredīta izmaksas, komisijas maksas un citi aizdevuma noteikumi ir mainījušies, tāpēc ieteicams pirms aizņemties naudu, pārbaudīt jaunāko informāciju, apmeklējot kredīta kompānijas mājas lapu.

Kredīta pagarināšana un atjaunošanas politikas informācija

Kredīta ņēmējam ir tiesības ierosināt kredīta termiņa pagarināšanu, samaksājot kredīta pagarināšanas maksu, tādā apmērā, kāds norādīts kredīta termiņa pagarinājuma piedāvājumā. Precīzu kredīta pagarināšanas summu iespējams uzzināt aizdevēja mājas lapā.

Kas var saņemt Banknote.lv kredītu

Lai saņemtu aizdevumu ir jābūt

  • Latvijas Republikas rezidentam vecumā no 20 līdz 80 gadiem;
  • nepieciešams personu apliecinošs dokuments: pase vai ID karte, vai CSDD izdota vadītāja apliecība.

Naudas aizdevums

Svarīgi

Izvērtē savas atmaksas iespējas un esi atbildīgs! Neaizņemies, ja tas nav nepieciešams! Pirms aizņemies, izlasi līguma noteikumus un jautājumu gadījumā sazinieties ar aizdevēju.

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā var aprēķināt līgumsodu no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

Pieteikties Banknote.lv

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Ļoti pozitīvs aizdevējs ar normāliem procentiem un labu attieksmi pret klientiem! Viennozīmīgi iesaku!
Bija grutibas saprotoši nāca pretim .Ja ir iespeja gribetos apvienot pie esošas vel pieplusot un varetu maksat visu kopa.
proventi vienkarsi drausmas ,kavetas dienas procents milzigs ,tas ir vajpratj
S**a banknote atrak vina bankrotetu tadus procentus ples ka sausmas kr***i
SPASIBA BANKU, JA SCITAJU SAMII LUCSII V LATVII
Diemžēl jau gadu izmantoju "Banknote". 03.01.2017. g., ejot pagarināt ķīlu (140€) uz mēnesi, ar kavētām 2 dienām, tikai soda procentos samaksāju 5.09 € (PAR 2 KĀVĒTĀM DIENĀM!!!). Šie žīdu kantori mūs slauc uz nebēdu. Tagad iedziļinašos "Banknotes" noteikumos, un tur vairs nekad negriezīsos. Vēlu viņiem drīžu nonāksanu tiesibsargājašo iestāžu redzeslokā un drīzu bankrotu.
Normāls kantorītis.Protams,ka katrs vēlas nopelnīt,Bet ja tev nau variantu fiksi tikt galā ar finansiālo situāciju.Šeit var salikt visus punktus uz (I).Galvenais laicīgi,vai ātrāk dzēsties un vis būs ok.
Karteja najebalavka !!!! Raksta viena vieta ka var aizņemties līdz 80 gadiem otra vieta,ka līdz 75 gadiem. A*****u kārtējais kantoris !!!!!
Vismaz skaidrs no ka aizņemies.
Paldies ,liels paldies par doto iespēju, sakārtot savas finanses
Super
Spasibo! Prosto super!
paldies..
Beidzot kāds domā ar galvu, paldies banknote!
Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
Pieraksties uz jaunumiem
to top