Pirmais kredīts ar 0% likmi (2013-10-16)

draugiem
twitter
facebook

Информация доступна на €ышском языке.

Pirmais kredīts ar 0% likmi ir izdevīgākais veids, kā saņemt naudu, ja rodas kādi neparedzēti izdevumi, bet pietrūkst pavisam nedaudz. Bezprocentu kredītu piedāvā saņemt tādi aizdevēji kā ViaSMS, SMSCredit, MiniCredit, OpenCredit un citi. Neskatoties uz to, ka parasti ātro kredītu sniedzēji piedāvā visai līdzīgus nosacījumus, ieteicams veikt rūpīgu naudas aizdevumu salīdzināšanu, lai atrastu pašu izdevīgāko variantu.

Pirmo kredītu ar 0% likmi ir ļoti vienkārši saņemt – vispirms jāreģistrējas kreditora mājas lapā, kur jānorāda pamatinformācija par sevi, jāiepazīstas ar aizdevuma nosacījumiem un jau desmit līdz divdesmit minūšu laikā Jūsu pieprasījums tiek izskatīts un uzreiz tiek sniegta arī atbilde. Tieši ērtums ir galvenais iemesls, kāpēc klienti izvēlas ātro kredītu iespējas; vairs nav jāiet uz banku, jāgiada rindās un jāaizpilda neskaitāmas veidlapas, atliek tikai aizpildīt reģistrācijas formu un jau pēc mirkļa vajadzīgā summa tiek pārskaitīta Jūsu kontā. Vēl ātrā kredīta saņemšanas procesu atvieglo tas, ka to var saņemt arī kā sms kredītu, tātad pie vajadzīgās naudas summas var tikt pat neizmantojot internetu, kas ne visur ir pieejams.

ātri saņemt naudu

Bezprocentu kredīts nozīmē to, ka naudas aizdevumam netiek piemēroti nekādi procenti, kas sadārdzina kopējo apmaksas summu –, aizņemoties, piemēram, piecdesmit latu, jāatdod būs tieši tikpat daudz. Ņemot vērā to, ka ātro kredītu apjoms visbiežāk ir visai neliels, kreditori to piedāvā kā aizdevumu bez darba vietas un arī bez ķīlas. Tātad, saņemot bezprocentu kredītu, klients neriskē ar savu mantu, ja rodas kādi neparedzēti sarežģījumi kredīta apmaksā. Reizēm pirmā kredīta apjoms tiek ierobežots, tomēr tas ļoti daudz neatšķiras no maksimālā iespējamā, un parasti ir gana liels, lai segtu neatliekamos izdevumus.

Saņemot pirmo kredītu ar 0% likmi, jārēķinās ar to, ka tas būs īstermiņa kredīts – tā apmaksas laiks visbiežāk nepārsniedz trīs mēnešus. Ātrie kredīti paredzēti gadījumiem, kad nav šaubu par to, ka naudas aizdevumu jau tuvākajā laikā varēs atdot. Tomēr kredītkompānijas mēdz būt ļoti saprotošas un piekrīt pagarināt kredīta apmaksas termiņu, ja ir tāda nepieciešamība.

Lai neapjuktu plašajā bezprocentu kredītu izvēlē, ieteicams izmantot kādu no naudas aizdevumu salīdzināšanas rīkiem. Pirmajā momentā varētu šķist, ka visi ātrie aizdevumi internetā ir gandrīz vienādi, tomēr tiem mēdz būt atšķitīgas nianses. Pirms izdarīt gala izvēli, nepieciešams arī iepazīties ar svarīgāko informāciju, kas pieejama katra aizdevēja mājas lapā.

ātri saņemt naudu

Bino.lv

min

50 €

max

700 €

от

2.07 мес.

до

1 года

ГПС мах 179%* Для новых клиентов кредиты со скидкой 100% на комиссионную плату 0% до 700 € от 20 до 75 лет. » Подробнее

FerratumBank

min

50 €

max

2000 €

от

3 мес.

до

5 лет

ГПС мах 139.71%* Для новых клиентов первый кредит до 2000 € + Кредит Лимит от 19 до 75 лет. » Подробнее

Sefinance

min

500 €

max

10000 €

от

3 мес.

до

6 лет

ГПС мах 60%* Потребительский кредит от 5,9% в год. Потребительский кредит, автолизинг, объединение кредитов для клиентов от 20 до 75 лет, Sefinance Credit это компания, объединившая финансовых специалистов с десятилетним опытом работы. » Подробнее

Ladyloan.lv

min

50 €

max

4000 €

от

2.07 мес.

до

4 лет

ГПС мах 366%* Для новых клиентов первый кредит до 215 € 0% от 20 лет. » Подробнее

ONDO.LV

min

50 €

max

500 €

от

2.07 мес.

до

5 лет

ГПС мах 140.96%* Для новых клиентов кредит со 100 % скидкой на комиссию от 20 до 80 лет. » Подробнее

Ātrie kredīti (2) Auto kredīts (1) Auto līzings (4) Finanses (1) Jaunumi (1) Karte ar kredītlimitu (1) Kredītlīnija (1) Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu (3) Kredītu apvienošana (3) Onefinance (1) Patēriņa kredīts (5) Vizia (1) Автокредит (2) Автолизинг (3) Акций (2) Бесплатный кредит (5) Беспроцентный кредит (6) Быстрые кредиты (3) Быстрый кредит (38) Годовая процентная ставка (1) Денежный заем (4) Долгосрочный кредит (7) Интернет кредит (5) Ипотечные кредиты (1) Ипотечный кредит (5) Краткосрочный кредит (14) Кредит (77) Кредит без работы (2) Кредит в банке (1) Кредит для покупки (1) Кредит для путешествии (3) Кредит от 18 лет (7) Кредит от 20 лет (2) Кредит под залог автомобиля (1) Кредитная история (2) Кредитная линия (3) Кредитный калькулятор (1) Кредиты в интернете (10) Курс валют (1) Лицензия (1) Микрозайм (1) Микрозаймы (1) Объединения кредитов (4) Объедини свои кредиты (2) Одалживай ответственно (1) Онлайн кредит (10) Отзывы (2) Первый кредит бесплатный (2) Плохая кредитная история (2) Потребительский кредит (10) Право отказа (1) Процентная ставка (1) Смс кредит (8) Специальные предложения (2) Сравнение быстрые кредиты (2) Учебный кредит (5) Финансы (22) Часто задаваемые вопросы (1)
Подпишись на рассылку
to top