Kredīts studentiem (2013-04-24)

draugiem
twitter
facebook

Информация доступна на €ышском языке. Kredīts studentiem ir ērtākais veids kā iegūt līdzekļus ikdienas vajadzībām gadījumā, ja studiju procesu nav iespējams apvienot ar darba uzsākšanu. Pašlaik bankas studentiem piedāvā saņemt dažāda veida kredītus, kas paredzēti studiju maksas segšanai, neatliekamo vajadzību apmaksai vai gluži vienkārši, lai palīdzētu veiksmīgi uzsākt studiju gaitas.

Ļoti daudzās studiju programmās valsts apmaksāto budžeta vietu skaits ir pavisam neliels, neskatoties uz to, ka studētgribētāju ir daudz. Lai spētu segt augsto studiju maksu, bankas piedāvā saņemt studiju kredītu. Studiju kredīta galvenā priekšrocība ir tā, ka aizdevuma summu jāsāk apmaksāt tikai pēc studiju beigšanas vai pātraukšanas, kas nozīmē to, ka jaunietis jau būs ieguvis izvēlēto profesiju un būs spējīgs efektīvi iesaistīties darba tirgū.

Tāpat arī bankas piedāvā saņemt studējošā kredītu, kas paredzēts īres maksas segšanai, mācību materiālu iegādei un citiem neatliekamiem pirkumiem. Studējošā kredīts tiek piešķirts katru mēnesi un tas nepārsniedz € 200, tomēr vairumā gadījumu tas ir pietiekami, lai segtu galvenos studenta izdevumus. Studējošā kredīta apmaksas nosacījumi ir tieši tādi paši kā studiju kredītam, aizdevuma apmaksa sākas brīdī, kad students absolvē augstskolu vai pārtrauc studiju procesu.

Gan studiju kredīts, gan arī studējošā kredīts tiek piešķirts tikai tiem jauniešiem, kas studē valsts akreditētās augstskolu vai koledžu mācību programmās. Lai saņemtu aizdevumu, bankas pieprasa uzrādīt kredīta nodrošinājumu, kas var būt stabilu ikmēneša ienākumu deklarācija vai galvotāja paraksts, kas liecina par atbildības uzņemšanos, ja studentam rodas kādas problēmas ar kredīta apmaksu. Gadījumā, ja jaunietis izrāda aktīvu iniciatīvu studēt un pilnveidot savas zināšanas, galvotāja lomu var uzņemties arī valsts vai pašvaldība.

Pēdējā laikā arvien vairāk kredītkompānijas piedāvā saņemt vienreizēju studējošā kredītu, lai palīdzētu uzsākt studijas. Ātrie kredīti studentiem paredzēti nepieciešamo materiālu iegādei, piemēram, mācību grāmatām vai portatīvajam datoram, kas mūsdienās ļoti atvieglina mācību procesu. Daži kreditori studentiem piešķir pirmo kredītu bez maksas, kas nozīmē to, ka nebūs jāpārmaksā augsti kredīta procenti, tomēr jāatceras, ka ātrie kredīti parasti ir īstermiņa aizdevumi, tāpēc kārtīgi jāapdomā, vai naudas aizdevumu būs iespējams atdot tik īsā laika periodā.

Studiju kredīta un arī studējošā kredīta apmaksas termiņš ir ļoti izdevīgs, jo tas sasniedz līdz pat desmit gadu periodu, ja kopējā aizdevuma summa ir lielāka par € 1000. Svarīgi arī tas, ka studentu kredīta apmaksu var atlikt līdz pat doktorantūras studiju beigām, ja vien mācību process netiek pārtraukts.

Parkreditiem.lv iesaka pieteikties kredītam

ar viasms kredīts līdz 1000€sohocredit kredīts 10 min, ātrākais kredītsar smscredit 200€ bez maksasbigbank top piedāvājums
 
Bino.lv

min

50 €

max

700 €

от

2.07 мес.

до

1 года

ГПС мах 179%* Для новых клиентов кредиты со скидкой 100% на комиссионную плату 0% до 700 € от 20 до 75 лет. » Подробнее

FerratumBank

min

50 €

max

2000 €

от

3 мес.

до

5 лет

ГПС мах 139.71%* Для новых клиентов первый кредит до 2000 € + Кредит Лимит от 19 до 75 лет. » Подробнее

Sefinance

min

500 €

max

10000 €

от

3 мес.

до

6 лет

ГПС мах 60%* Потребительский кредит от 5,9% в год. Потребительский кредит, автолизинг, объединение кредитов для клиентов от 20 до 75 лет, Sefinance Credit это компания, объединившая финансовых специалистов с десятилетним опытом работы. » Подробнее

Ladyloan.lv

min

50 €

max

4000 €

от

2.07 мес.

до

4 лет

ГПС мах 366%* Для новых клиентов первый кредит до 215 € 0% от 20 лет. » Подробнее

ONDO.LV

min

50 €

max

500 €

от

2.07 мес.

до

5 лет

ГПС мах 140.96%* Для новых клиентов кредит со 100 % скидкой на комиссию от 20 до 80 лет. » Подробнее

Ātrie kredīti (2) Auto kredīts (1) Auto līzings (4) Finanses (1) Jaunumi (1) Karte ar kredītlimitu (1) Kredītlīnija (1) Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu (3) Kredītu apvienošana (3) Onefinance (1) Patēriņa kredīts (5) Vizia (1) Автокредит (2) Автолизинг (3) Акций (2) Бесплатный кредит (5) Беспроцентный кредит (6) Быстрые кредиты (3) Быстрый кредит (38) Годовая процентная ставка (1) Денежный заем (4) Долгосрочный кредит (7) Интернет кредит (5) Ипотечные кредиты (1) Ипотечный кредит (5) Краткосрочный кредит (14) Кредит (77) Кредит без работы (2) Кредит в банке (1) Кредит для покупки (1) Кредит для путешествии (3) Кредит от 18 лет (7) Кредит от 20 лет (2) Кредит под залог автомобиля (1) Кредитная история (2) Кредитная линия (3) Кредитный калькулятор (1) Кредиты в интернете (10) Курс валют (1) Лицензия (1) Микрозайм (1) Микрозаймы (1) Объединения кредитов (4) Объедини свои кредиты (2) Одалживай ответственно (1) Онлайн кредит (10) Отзывы (2) Первый кредит бесплатный (2) Плохая кредитная история (2) Потребительский кредит (10) Право отказа (1) Процентная ставка (1) Смс кредит (8) Специальные предложения (2) Сравнение быстрые кредиты (2) Учебный кредит (5) Финансы (22) Часто задаваемые вопросы (1)
Подпишись на рассылку
to top